1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Mıknatıs Kız Hayrete Düşürüyor
Mıknatıs Kız Hayrete Düşürüyor

Mıknatıs Kız Hayrete Düşürüyor

22 yaşındaki üniversite mezunu Ceylan Canpolat'ın vücudu mıknatıs gibi metalleri çekiyor.

A+A-

Mersin'in Tarsus ilçesinde 22 yaşındaki Ceylan'ın vücudu mıknatıs gibi metalleri çekiyor. Genç kızın vücuduna yapışan çatal, kaşık, ütü, cep telefonu düşmeden duruyor.

Tarsus'un Mithatpaşa Mahallesi'nde oturan 22 yaşındaki üniversite mezunu Ceylan Canpolat, televizyonda gördüğü yarışmacının yaptıklarını deneyerek, vücudunun mıknatıs gibi olduğunu fark ettiğini belirtti. Sadece karın bölgesinde bu özellik olduğunu ifade eden Canpolat, önce evin mutfağındaki çatal ve kaşıkları denediğini, zamanla başta ütü olmak üzere telefon gibi cisimleri de denediğini söyledi.

 "SİNİRLENİNCE MIKNATIS ÖZELLİĞİM DAHA DA ARTIYOR"
 
Canpolat, "15 yaşlarında bunu deniyordum ama o zaman bu kadar değildi. Bir yarışma programında tekrar gördüm. Benim böyle yatkınlığım olduğu için yine denedim. Fakat tencere, tepsi, ütü gibi ağır cisimleri kaldıracağımı bilmiyordum. Bu özelliğimi bir hafta önce öğrendim. Ailem ve çevremdeki herkes şaşırıyor. Ayrıca, ailemin 'Yeter artık yapma' demesinden sonra sinirlendim ve en son ütüyü de denedim. Böylelikle sinirlendiğimde vücudumdaki çekim kuvvetinin arttığını fark ettim. Bugüne kadar 3 kilo ağırlığında bir ütü denedim, tepsi, tava, 16 tane çatal, 4 tane bıçak, cep telefonu denedim Yani içinde metal olan her şey yapışıyor. Bunun bir yetenek olduğunu düşünüyorum ama bu yeteneğimi herhangi bir yerde sergilemeyi düşünmüyorum." ifadelerini kullandı. 

Evde sadece kendisinde bu özellik olduğunu belirten Canpolat, "Bu durumdan dolayı herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Kontrol için doktora gittik, onlar da ne olduğunu anlayamadı." diye konuştu.

KAYNAK: HABERTÜRK

 

HABERE YORUM KAT