1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mhp'nin Kızılcahamam Kampı Sona Erdi

Mhp'nin Kızılcahamam Kampı Sona Erdi

Mhpnin Kızılcahamam Kampı Sona Erdi
A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Paris'te öldürülen 3 PKK'lı kadının Diyarbakır'da defnedilecek olması için "Bir yanlışlığa düşüp Habur maskaralığına çevirmesinler" derken, Öcalan'ın İmralı'daki odas

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Paris'te öldürülen 3 PKK'lı kadının Diyarbakır'da defnedilecek olması için "Bir yanlışlığa düşüp Habur maskaralığına çevirmesinler" derken, Öcalan'ın İmralı'daki odasına televizyon yerleştirilecek olmasını ise esprili bir şekilde "Edirne Belediyesi gibi olmasın" diyerek değerlendirdi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin Kızılcahamam kampı sonrasında açıklamalarda bulundu. Bir konuşma yapan Bahçeli, konuşmasının ardından ise gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Bir gazetecinin Habur'da yaşananları hatırlatarak Paris'te öldürülen 3 PKK'lı kadının Diyarbakır'da defnedileceğini sorması üzerine, "Bir yanlışlığa düşüp Habur maskaralığına çevirmesinler" cevabını verdi.
Bahçeli ayrıca terörist başı Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki odasına televizyon yerleştirilecek olmasıyla ilgili bir soru üzerine ise, "Edirne Belediyesi gibi olmasın" diyerek esprili bir cevap verdi. Bahçeli'nin "Edirne Belediyesi gibi olmasın" sözleri ise Edirne Belediye Başkanı'nın odasındaki televizyonun içine verici yerleştirildiği yönündeki haberleri hatırlattı.
(AT-ÖK-Y)

13.01.2013 13:27:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT