1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. MHP'liler vatandaşa aşure dağıttı

MHP'liler vatandaşa aşure dağıttı

MHPliler vatandaşa aşure dağıttı
A+A-

İSTANBUL - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanlığı Muharrem ayı sebebiyle vatandaşlara aşure dağıttı. Sema gösterilerinin yapıldığı etkinlik büyük ilgi gördü.MHP İstanbul İl Baş

İSTANBUL - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanlığı Muharrem ayı sebebiyle vatandaşlara aşure dağıttı. Sema gösterilerinin yapıldığı etkinlik büyük ilgi gördü.

MHP İstanbul İl Başkanlığı, Muharrem ayı sebebiyle Beşiktaş Meydanı'nda etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında vatandaşlara aşure dağıtıldı. Semazenlerin gösterisiyle süslenen etkinlik vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Aşureden alabilmek isteyenler bir biriyle yarıştı.

Muharrem Ayı'nın hicretin başlangıcı kabul edildiğini ve hicretin 1433. yıl dönümünün kutlandığını belirten MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, "Biz de İl Teşkilatı olarak Beşiktaş bölgesinde bir etkinlik düzenledik. İstanbul'un en kalabalık meydanlarından biri de Beşiktaş Meydanı. Halkımız da bu etkinliğe yoğun bir katılım sağladı. Semazenlerimiz aracılığıyla da bir görsellik katmak istedik." dedi.

CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT