1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'liler Bir Araya Geldi

Mhp'liler Bir Araya Geldi

Mhpliler Bir Araya Geldi
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Teşkilatı, birlik ve beraberliği pekiştirme adına bir araya geldi. MHP Ordu İl Teşkilatı, 'Şimdi MHP zamanı' sloganıyla hareket ederken TESK Otel'de düzenl

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Teşkilatı, birlik ve beraberliği pekiştirme adına bir araya geldi.
MHP Ordu İl Teşkilatı, 'Şimdi MHP zamanı' sloganıyla hareket ederken TESK Otel'de düzenlenen toplantıya eski MHP Ordu Milletvekili Rıdvan Yalçın, MHP Ordu Merkez İlçe Başkanı Halil Kalpaklıoğu, MHP Ordu Kadın Kolları Başkanı Sevim Tokat Çebi, MHP'li ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili ve davetli katıldı.
Toplantıda konuşan Ordu İl Başkanı Cemal Enginyurt, AK Parti ve CHP'yi sert bir dille eleştirirken, "Türkiye bu bir hafta içerisinde adeta işgal edilmiş bir ülke konumuna geldi. AKP artı CHP artı BDP artı PKK eşittir ülkenin bölücülüğü noktasına geldi. Biz biliyoruz ki CHP'de vatansever insanlar, CHP'de Türk milliyetçisi insanlar, CHP'de mütedeyyin Müslümanlar Kemal Kılıçdaroğlu zihniyetinden rahatsız. Onun için bütün CHP'lileri MHP'nin üç hilalli çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz. Türkiye'nin tek partisi MHP'dir. Şimdi buradan çıkıp emniyete kadar elimizde bayraklarla yürüsek izinsiz yürüyorsunuz diye bin tane polis kafamıza çöker. Türk bayrağını geçtik PKK'nın paçavrasını tabutlara sarmışlar Diyarbakır'da cenaze töreni düzenliyorlar. Ölenler Diyarbakırlı da değildi. Niye burada tören yaptılar. Çünkü Başbakan Amed sizin olsun diyor. Ama şunu unutmasınlar yeryüzünde tek ülkücü kaldıkça, tek MHP'li kaldıkça bu vatanı asla böldürtmeyeceğiz, parçalatmayacağız. Biz bu toplantıyı onun için düzenledik" şeklinde konuştu.
(RCP-SLH-Y)

19.01.2013 17:26:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT