1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mhp'li Şefik Çirkin'den 'imralı' Görüşmelerine Tepki

Mhp'li Şefik Çirkin'den 'imralı' Görüşmelerine Tepki

Mhpli Şefik Çirkinden imralı Görüşmelerine Tepki
A+A-

MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, İmralı ile yapılan görüşmelere tepki göstererek, "Başbakan'a tavsiyemiz, Beşir Atalay'ın yerine Hülya Avşar'ı getirmesi, en azından Avşar'dan danışmanlık almasıdır

MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, İmralı ile yapılan görüşmelere tepki göstererek, "Başbakan'a tavsiyemiz, Beşir Atalay'ın yerine Hülya Avşar'ı getirmesi, en azından Avşar'dan danışmanlık almasıdır. Sanatçılarımız, bu ülkenin sorunlarını Başbakan ve Atalay'dan çok daha iyi biliyorlar" dedi.
MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "'Şehitler gelsin, terör tırmansın belki bize de pay düşer', bunu düşünmek akıl, insanlık dışıdır'' şeklindeki sözlerini eleştiren Çirkin, Kılıçdaroğlu'nu kınadıklarını söyledi. Çirkin, Bahçeli'nin herhangi bir istismara yol açmamak için şehit cenazelerine bile katılmaktan imtina ettiğini söyledi.
Şefik Çirkin, son dönemde İmralı ile yapılan görüşmeleri de merdiven altı siyasete benzetti. Bunun Türk devletine ve milletine zarardan başka bir şey getirmeyeceğini söyleyen Çirkin, "Başbakan'a tavsiyemiz, Beşir Atalay'ın yerine Hülya Avşar'ı getirmesi, en azından Avşar'dan danışmanlık almasıdır. Sanatçılarımız, bu ülkenin sorunlarını Başbakan ve Atalay'dan çok daha iyi biliyorlar" diye konuştu.
(AT-CC-Y)

09.01.2013 16:18:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT