1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'li Kadınlardan Aşure Günü Etkinliği

Mhp'li Kadınlardan Aşure Günü Etkinliği

Mhpli Kadınlardan Aşure Günü Etkinliği
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Kadın Kolları Aşure Günü etkinliği düzenledi. Ayla Emrahoğlu başkanlığındaki İl Kadın Kolları üyelerinin düzenlediği etkinlik, teşkilat temsilcileri ve par

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Kadın Kolları Aşure Günü etkinliği düzenledi.
Ayla Emrahoğlu başkanlığındaki İl Kadın Kolları üyelerinin düzenlediği etkinlik, teşkilat temsilcileri ve partili-partisiz vatandaşlar ile sivil toplum örgütlerinin buluşmasına sahne oldu. Hazırlanan aşureler misafirler tarafından afiyetle tüketildi. Ayla Emrahoğlu ve arkadaşları parti binasının bulunduğu sokaktaki komşu esnafı da unutmayarak onlara aşure dağıttı.
Aşure Günü etkinliğinde İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, MYK Üyesi Metanet Çulhaoğlu, Adana milletvekilleri Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz, ilçe başkanları Yusuf Kanlı, İbrahim Kara, Hüseyin Tumlukolcu, Mehmet Özcan, Kadir Topak, il divan heyeti ve il yönetim kurulu üyeleri, partili belediye başkanlarından Hüseyin Sözlü, Yusuf Baş, Mustafa Çay, Mehmet Kılınçkaya, eski genel başkan yardımcılarından Salih Gökçe, ilçe teşkilatlarının kadın kolları başkanları, il genel ve belediye meclis üyelerinden bazıları, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Ersin Güluçar, Türk Eğitim-Sen 1. Nolu Şube Kadın Necla Yastı, Diş Hekimleri Odası Başkanı Hasan Yaman, Adana Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Abdülmuttalip Balcı, AKDAM Başkanı Münire Dağ, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Akça ve diğer sivil örgüt temsilcileri hazır bulundu.
Aşure Günü etkinliğinde aşr-ı şerifler okundu, Türk vatanının, Türk milletinin, bütün Müslümanların birlik ve bütünlüğü için dualar edildi.
(ADN-Y)

09.12.2012 13:39:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT