1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'li Bulut'a "yılın En Başarılı Milletvekili" Ödülü

Mhp'li Bulut'a "yılın En Başarılı Milletvekili" Ödülü

Mhpli Buluta yılın En Başarılı Milletvekili Ödülü
A+A-

Balıkesir MHP Milletvekili Milli Eğitim Komisyon Üyesi Ahmet Duran Bulut'un, Meclis Dergisi tarafından düzenlenen "Yılın En'leri" ödül töreninde 'yılın başarılı milletvekili' ödülüne layık görüldüğü b

Balıkesir MHP Milletvekili Milli Eğitim Komisyon Üyesi Ahmet Duran Bulut'un, Meclis Dergisi tarafından düzenlenen "Yılın En'leri" ödül töreninde 'yılın başarılı milletvekili' ödülüne layık görüldüğü bildirildi. Bulut, bu ödül ile 6. defa 'Yılın En Başarılı Milletvekili' seçilmiş oluyor.
Siyaset, bürokrasi, sivil toplum örgütleri, çalışma hayatı ve medya dünyasına yönelik haberler yayınlayan Meclis Dergisi 10. yılında da hizmet edenleri ödüllendirdi. Meclis Dergisi okurlarının, göndermiş oldukları elektronik postalar, mektup ve anketlerle yılın devlet adamını, siyasetçisini, milletvekillerini, bürokratlarını ve valilerini belirledi. Türkiye Büyük Millet Meclisinde, 24. Dönem'de yaklaşık 1,5 yıl içerisinde ülke ve Balıkesir'in sorunlarının düzeltilmesi ile ilgili olarak 304 Yazılı Soru Önergesi veren ve sorunları sürekli TBMM kürsüsünden dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut'un, Meclis Dergisi tarafından yılın başarılı milletvekili ödülüne layık görüldüğü bildirildi. MHP'li vekilin TBMM'deki bürosundan danışmanları tarafından yayınlanan basın duyurusunda Milletvekili Ahmet Duran Bulut'un daha önce de yapmış olduğu çalışmalar neticesinde 5 yıl üst üste aynı ödüle layık görüldüğü hatırlatıldı.
(YU)

26.01.2013 10:58:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT