1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'li Bayrak Partisinde Kaldı

Mhp'li Bayrak Partisinde Kaldı

Mhpli Bayrak Partisinde Kaldı
A+A-

MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, MHP'li Akbük Belediye Meclis Üyesi Şerife Bayrak'ın görevine devam ettiğini söyledi. MHP'li Belediye Meclis Üyesi Şerife Bayrak'ın istifa söylentileriyle ilgili ola

MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, MHP'li Akbük Belediye Meclis Üyesi Şerife Bayrak'ın görevine devam ettiğini söyledi.
MHP'li Belediye Meclis Üyesi Şerife Bayrak'ın istifa söylentileriyle ilgili olarak Akbük'te bir istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya MHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Müfit Kır ve İl yöneticileri, MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, MHP Akbük Belde Başkanı Ertuğrul Erdoğan, Didim Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Akar ve MHP Akbük Belediye Meclis Üyesi Şerife Bayrak katıldı.
Gerçekleştirilen istişare toplantısıyla ilgili bir açıklama yapan MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas şunları kaydetti; "Son günlerde Akbük Belediye Meclis Üyemiz Sayın Şerife Bayrak'ın partimizden istifa ettiği yönünde haberler yerel basınımızda yer almıştır. Akbük Belediye Meclis Üyemiz ve Parti üyemiz Sayın Şerife Bayrak Milliyetçi Hareket Partisinin bir neferi olarak görevine devam etmektedir. Bu haberlerin asılsız olduğunu kamuoyuna duyurmak isterim" diye konuştu.
(HÇ-SK-İK)

23.01.2013 16:04:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT