1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'li Bayanlar Aşure Dağıttı

Mhp'li Bayanlar Aşure Dağıttı

Mhpli Bayanlar Aşure Dağıttı
A+A-

MHP Didim İlçe Kadın Kolları Muharrem ayı dolayısıyla parti binası önünde Aşure etkinliği düzenledi. Milliyetçi Hareket Partisi Didim İlçe Kadın Kolları Muharrem ayı dolayısıyla parti binası önünde

MHP Didim İlçe Kadın Kolları Muharrem ayı dolayısıyla parti binası önünde Aşure etkinliği düzenledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Didim İlçe Kadın Kolları Muharrem ayı dolayısıyla parti binası önünde halk açık şekilde aşure etkinliği düzenledi. Aşure etkinliğinde MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Meriç Çiftçi, ilçe yöneticileri ve kadın kolları üyesi bayanlarda hazır bulundu.
MHP'li bayanlar tarafından hazırlanan aşure halka dağıtıldı. Etkinlikle ilgili konuşan MHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkanı Meriç Çiftçi Muharrem ayı dolayısıyla etkinliği düzenlediklerini kaydederek "Dinimizce Muharrem ayı kutsal bir ay ve bu aya özel olarak yüzyıllardır aşure etkinliği ülkemizde yapılıyor. Biz de MHP'li bayanlar olarak her yıl gerçekleştirdiğimiz Aşure etkinliğini bu yılda yaptık. Birlik ve beraberliğimizi arttıran, kaynaşma ve dayanışmayı sağlayan bu tür özel günlerde halkımızla iç içe olunması bakımında bu etkinliğin verimli geçtiğini düşünüyorum. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.
(HÇ-SK-İK)

07.12.2012 15:03:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT