1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'den Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret

Mhp'den Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret

Mhpden Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret
A+A-

MHP Karabük İl Teşkilatı Karabük Şehit aileleri Derneği'ni ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Metin Demirel, MHP Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, il yönetimi ve i

MHP Karabük İl Teşkilatı Karabük Şehit aileleri Derneği'ni ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Metin Demirel, MHP Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, il yönetimi ve ilçe yönetimi, KArabükŞehit Aileleri Derneği'ni ziyaret ettiler. MHP Karabük İl Başkanı Metin Demirel, Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni tarihe not düşme adına ziyaret ettiklerini belirterek, "Tüm yurt çapında olduğu gibi ilimizde de bölücü terörle mücadele ederken şehit edilen evlatlarımızın kardeşlerimizin bu dünyadaki temsil adresini ziyaret ediyoruz. Ruz-i mahşerde ebedi alemde rahat olan şehitlerimizin bu alemdeki aileleri bizlerinde ailesidir. AK Parti iktidarının bin yıllık kardeşlik ve birlikte yaşama irademizi dinamitleyen anlayışını dile getirmek üzere buradayız. Terörün bitmesini istemeyen ülkemizde hiç kimsenin olamayacağını düşünüyoruz. Terörü bitirme adına yapılan icraatlar vatanın bölünmez bütünlüğünü, devletin tekliğini tehdit etmektedir. Vatan evlatları bu ülkenin birliği dirliği devletin tekliği bayrağın kutsaliyeti uğruna şehit oldular. İmralı canisi ile yapılan görüşmeler ve bu görüşmeleri yönlendiren Oslo görüşmelerinde müdahil olanlar şehitlerimizin uğruna can verdiği değerleri hiçe saymaktadırlar. PKK-KCK-BDP-AK Parti aynı karede buluşmuş ve aynı hıyanetin ortakları haline gelmişlerdir. Kamuoyunda yapılan tartışmaları ise birer kandırmaca ve planın bir parçasıdır. İfşa edilen AK Parti-PKK mutabakatının içinde; Türkiyeliği esas alan demokratik ulus temelinde yeni bir anayasa hazırlanması, demokratik özerklik fitnesinin hayata geçirilmesi, Kürt kimliğinin yeni anayasada ifade bulması ve tanınması, Kürtçenin ikinci resmi dil olarak kabul edilmesi, İmralı canisinin ilk etapta ev hapsine alınması, sonrada özgürlüğüne kavuşturularak siyasete atılması. Bu vatan evlatları bunlar için mi şehit oldu. Şehitlerimizin bu alemdeki temsil adresinden sesleniyoruz. Şunu herkes bilmeli ki siyasi kaygımız yok olmadı olmayacakta. Sevdamız Türkiye ve Türk milletidir. Senaryosu dışarıda yazılan bu oyunu Türkiye'de oynamayacağız. Söyleyecek çok sözümüz olacak bunu herkes böyle bilsin" dedi.
Karabük Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Celal Esen de, MHP il yönetimine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti. MHP İl Başkanı Demirel, Dernek Başkanı Esen'e kitaplar hediye etti.
(ET-ET-Y)

17.01.2013 15:52:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT