1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mhp'den Mudanya'da Konserli Seçim Startı

Mhp'den Mudanya'da Konserli Seçim Startı

Mhpden Mudanyada Konserli Seçim Startı
A+A-

MHP Mudanya İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına konserle start verdi. Ozan Erhan Çerkezoğlu'nun konser verdiği gecede MHP'ye yeni katılanlara rozet takılırken, İlçe Başkanı Recep Yüksel Kesen, 15 ay

MHP Mudanya İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına konserle start verdi.
Ozan Erhan Çerkezoğlu'nun konser verdiği gecede MHP'ye yeni katılanlara rozet takılırken, İlçe Başkanı Recep Yüksel Kesen, 15 ay sonra yapılacak mahalli seçimlerin startını verdi. MHP'nin dayanışma gecesine Bursa MHP Milletvekili Necati Özensoy, İl Başkanı Hasan Toktaş ileve çok sayıda partili katıldı. MHP İlçe Başkanı Kesen, 11 aydır yönetimde olduklarını, yeni katılan 40 üye ile birlikte partiye bugüne kadar 340 üye kaydı yaptıklarını söyledi.
İl Başkanı Toktaş da, "15 ay sonra yapılacak mahalli seçimlerde en kaliteli adayı çıkararak belediyeye bayrağımızı dikecek ve Mudanya'yı hak ettiği yere getireceğiz" dedi.
Milletvekili Özensoy ise, "Mudanya'da yaşayanlar, çok daha iyi hizmetleri hak ediyor. Mudanya'nın daha iyi hizmetler alması, daha yaşanabilir hale gelmesi isteniyorsa MHP'li bir belediye başkanı ve meclis üyeleri ile birlikte bunu yaşayacağımızı temenni ediyorum" dedi.
Dayanışma gecesinde sahne alan Erhan Çerkezoğlu, söylediği şarkılarla ülkücüleri coşturdu.
(HK-MŞ)

31.12.2012 14:09:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT