1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'den Belediyeye Taziye Ziyareti

Mhp'den Belediyeye Taziye Ziyareti

Mhpden Belediyeye Taziye Ziyareti
A+A-

MHP Sivas İl Başkanı Kürşat Ergün, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e taziye ziyaretinde bulundu. MHP Sivas İl Başkanı Kürşat Ergün ziyarette yaptığı

MHP Sivas İl Başkanı Kürşat Ergün, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e taziye ziyaretinde bulundu.
MHP Sivas İl Başkanı Kürşat Ergün ziyarette yaptığı konuşmada, "Kıymetli Belediye Meclis Üyemiz Atilla Yüksel'in acı haberini aldık, sizlere başsağlığı diliyoruz. Allah başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır versin" dedi.
Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, "Bu dönem hayatını kaybeden bu ikinci belediye meclis üyemiz. Önceki üyemiz de kıymetli bir kardeşimizdi. Atilla da çok kıymetli bir kardeşimdi. Allah gani gani rahmet eylesin. Hepimizin dava arkadaşı, kardeşimizdi. 5 sene önce çocuğunu kaybetmişti trafik kazasında. Yeni bir çocuğu olmuştu adını da Muhsin Yiğit koymuştu, ezanını da bizzat bize okuttu. Tekrar ailesi ve camiamıza sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.
(TB-ZB)

05.01.2013 16:45:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT