1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp'de Görev Değişimi

Mhp'de Görev Değişimi

Mhpde Görev Değişimi
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Güven Hocaoğlu, 4 yıldır sürdürdüğü ilçe başkanlığı görevinden özel işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa etti. Hocaoğlu'ndan boşalan başkanlık görevin

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Güven Hocaoğlu, 4 yıldır sürdürdüğü ilçe başkanlığı görevinden özel işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa etti. Hocaoğlu'ndan boşalan başkanlık görevine ise Ertuğrul Yücebaş getirildi.
Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Güven Hocaoğlu, doktorluk mesleği dolayısıyla sık sık şehir dışına çıkması ve yoğun bir çalışma temposu olduğu nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, İl Yönetim Kurulu ve İlçe Yönetim Kurulu ile yaptığı istişareler neticesinde 4 yıldır yürütmekte olduğu Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.
Taşra İlçelerde olduğu gibi merkez ilçelerde de yoğun çalışmaların hız kesmeden devam ettiği Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatında Hocaoğlun'dan boşalan göreve ise İlçe Yönetim Kurulu'nun oy birliği ile Başkan Yardımcılığı görevini uzun bir süredir devam ettiren Ertuğrul Yücebaş getirildi.
(AÖ-Y)

17.01.2013 14:08:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT