1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Ersin Turan Karabük

Mhp Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Ersin Turan Karabük

Mhp Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor  Ersin Turan    Karabük
A+A-

MHP Karabük Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinin hazırlıkları devam ettiğini söyledi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Merkez

MHP Karabük Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinin hazırlıkları devam ettiğini söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, Karabük Belediyesi'nin çok başarılı ve vizyon sahibi çalışmalarının, hizmet etme anlayışının, diğer ilçeleri de kazandırma adına il ve ilçe ayrımı yapılmaksızın bütün teşkilatları tek vücut, tek yürek halinde başarıya endekslenmiş durumda olduklarını söyledi. Akbulut, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak yerel seçimlerde başarılı olmak için planlı programlı çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Seçimde çalışacak olan ekiplerimizin bir bölümü ile bu güne kadar 11 toplantı gerçekleştirdik. Kadınlarımızın partimizin Karabük Belediye başkanlığını kazanmamızdaki rolü çok büyüktü. Önümüzdeki seçimlerde daha planlı ve programlı bir çalışma yapmak için parti içi eğitimlerimizi devam ettirmekteyiz. Hep birlikte yerel seçimlerde partimizi Karabük ilinde birinci parti yapmak için gereken çalışmalara şimdiden başlamış bulunuyoruz. Karabük Milliyetçi Hareket Partisi belediyesinin çok başarılı ve vizyon sahibi çalışmaları, hizmet etme anlayışını, diğer ilçeleri de kazandırma adına il ilçe ayrımı yapılmaksızın bütün teşkilatlarımız tek vücut, tek yürek halinde başarıya endekslenmiş durumdayız. Kadınlarımızın büyük desteğinin yanına gençlerimizi de katarak Allah'ın izniyle başarıyı yakalayacağız. Çalışmalarımızı yürütürken ilçe başkanı arkadaşlarımızda aday belirleme ve belediye meclisinde yer alacak kişileri tespit etme adına çalışmalarını yürütmektedirler. Lider doktrin teşkilat anlayışına göre hareket etme mecburiyeti olan camiamız bir bütünlük içinde herkes kendi ilçesinde ve yetki alanında dayanışma yardımlaşmanın en güzel örneğini verecektir. Başarıyı yakalamak için hep birlikte el ele yüreklerimizi birleştirerek ortak akılla şekillendirerek hedefe yürümekteyiz. İl başkanımızın başkanlığında genel merkez yönetimimizin seçim stratejilerini ve önerilerini dikkate alarak ilçe özelliklerine göre çalışmalarımız devam edecektir. Çalışmalarımızda seçim takvimini önceliğine göre uygulamanın başarıyı yakalamada önemini bilerek hareket etmekteyiz.
Karabük halkı genel hizmetler noktasında maalesef yetim bırakılmıştır. Hiç bir öncelik alamayan ilimiz yapılan yeni uygulamalardan en az pay alan il olmuştur. Güçlü yerel yönetimle bu açığı da kapatmak istiyoruz. Çünkü mevcut belediye hizmetlerimiz mukayese kabul etmez yükseklikte, kalitede ve öncelik açısından da en öndedir. Bu hizmetleri yapmada büyük emeği geçen başta belediye başkanımız olmak üzere, belediye meclis üyelerimize ve belediye çalışanlarını da teşekkür ediyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi sevdamız Karabük ve Türkiye'dir. Kısır siyasi çekişmeler içinde olmadık olmayacağız. İktidarımız döneminde siyasi parti farkı gözetmeden Karabük, Yenice, Safranbolu, Eskipazar, Eflani ve Ovacık belediyelerine önemli katkılar sağladık. Bakanlarımızın gelişinde Belediyeleri, programlara aldık. Katı parti taassubu ile her alanda hareket eden AK Parti zihniyetinin iflas eden hizmet anlayışını reddeden, insana hizmet etmek anlayışımızı tüm ilde hakim kılma adına yerel seçimlerde başarılı olmak zorundayız. Karabük ve Karabük halkı için en iyi hizmeti halkımızın hizmetkarı anlayışıyla gerçekleştirmenin gayreti içinde olacağız" dedi.
(ET-ET-Y)

04.02.2013 17:27:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT