1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp Tekirdağ Milletvekili Belen'den Yeni Yıl Kutlaması

Mhp Tekirdağ Milletvekili Belen'den Yeni Yıl Kutlaması

Mhp Tekirdağ Milletvekili Belenden Yeni Yıl Kutlaması
A+A-

Yaklaşan yeni yıl öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen bir kutlama mesajı yayımladı. Belen mesajında "yeni yılın hemşerilerimize ve aziz milletimize sağlık, hu

Yaklaşan yeni yıl öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen bir kutlama mesajı yayımladı. Belen mesajında "yeni yılın hemşerilerimize ve aziz milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve esenlik getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim" dedi.
MHP Tekirdağ Milletvekili Belen yeni yıl vesilesiyle yaptığı açıklamada: "Bütün insanlığın ihtiyaç duyduğu adaletin ve huzurun tesis edilmesi yönünde adımlar atılması hepimizin ortak özlemidir. 2013 yılı umuyorum ki bu anlamda yeni başlangıçlara, yeni umutlara, yeni başarılara da vesile olacaktır. Acılardan, hatalardan ve yanlışlardan dersler çıkarılmasını umduğumuz yeni yılın hemşerilerimize ve aziz milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve esenlik getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim. Yeni yılınız kutlu olsun" dedi.
(SŞ-MC )

29.12.2012 12:42:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT