1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp Milletvekili Yılmaz'dan Kocaözlüler Derneğine Ziyaret

Mhp Milletvekili Yılmaz'dan Kocaözlüler Derneğine Ziyaret

Mhp Milletvekili Yılmazdan Kocaözlüler Derneğine Ziyaret
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, geçtiğimiz günlerde 1. olağan kongresini gerçekleştiren Kocaözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, geçtiğimiz günlerde 1. olağan kongresini gerçekleştiren Kocaözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Çöygün ve Yönetim kurulu üyelerini Çobanlar ilçesine bağlı Kocaöz beldesinde ki dernek merkezinde ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarette dernek başkanı Zeki Çöygün ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulunurken, ziyarette konuşan Milletvekili Kemalettin Yılmaz, hemşehri derneklerinin toplumun sosyal bağlarının güçlenmesinde, gelişmesinde çok önemli br yeri olduğunu kaydederek, Yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin pekişmesi, acıların paylaşılarak azaltılması, sevinçlerin birlikte yaşanması açısından hemşeri derneklerinin toplumda büyük öneme sahip olduğunu dile getirdi. Yılmaz, "Bu anlamda Kocaöz Kasabasının Afyon'umuzda yeri ayrıdır. Bu manada birlikteliğinizin daim olmasını, yeni oluşan dernek yönetiminizin hayırlı olmasını ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmenizi temenni ediyorum" diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma
Derneği Başkanı Zeki Çöygün ise Yılmaz, gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti.
(GC-

20.01.2013 18:15:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT