1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp İstişare Toplantısını Safranbolu'da Yaptı

Mhp İstişare Toplantısını Safranbolu'da Yaptı

Mhp İstişare Toplantısını Safranboluda Yaptı
A+A-

MHP Karabük İstişare Toplantısı MHP Safranbolu İlçe binasında gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Teşkilatı tarafından her ay yapılan istişare toplantısı MHP Safranbolu ilçe

MHP Karabük İstişare Toplantısı MHP Safranbolu İlçe binasında gerçekleştirildi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Teşkilatı tarafından her ay yapılan istişare toplantısı MHP Safranbolu ilçe Teşkilatında düzenlendi. Toplantıya; MHP Karabük İl Başkanı Metin Demirel, Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Sava ve diğer ilçe başkanları katıldı. MHP Karabük İl Başkanı Metin Demirel, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin Safranbolu'nun alınması gerektiğini kendilerine söylediğini belirterek, "Karabük İl Teşkilatı ayda bir olarak ilçe teşkilatlarımızla bir araya geliyoruz. Bu toplantıları her ay uygun olan değişik ilçelerde yapmayı düşündük. Bugünde Safranbolu ilçemizde bu toplantıyı yapıyoruz. Ahmet Savaş başkanımız bu konuda bizleri misafir etti. Bu toplantıda teşkilat içi meselelerimiz, önümüzdeki yapılacak seçimlerle bilgi alış verişinde bulunacağız. Genel başkanımız yerel seçimlerin startını Söğüt'te verdi. Söğüt tesadüfen bu startın verildiği yer değildiir. Osmanlı'nın temellerinin atıldığı bir yer ve ilk başkentidir. Biz bu konudaki ilçe başkanlarımızla fikir alış verişi yapıyoruz. Genel başkanımızın özellikle üzerine basa basa 3-4 istediği yerlerden biri de Safranbolu'dur. Safranbolu Türk kültürüyle iç içe girmiş tarihi bir kentimiz olduğu için genel başkanımız Safranbolu'yu da zikretmiştir. İnşallah bu konuda da ilçe teşkilatımız ciddi çalışma içerisindedir. Bizde bütün teşkilatlarımızla birlikte kendilerine yardımcı olmaya çalışacağız" dedi.
MHP Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Savaş da, "Bir ay önce ilde başlattığımız toplantı geleneğinin ikincisini burada yapıyoruz. Sizleri burada görmekten son derece mutluyum. Bu toplantıların sonucunda sağlıklı karar çıkacak ve çalışmalarımızda ışık olacaktır. Hepinize hoş geldiniz diyorum" diye konuştu.
(ET-ET-Y)

26.01.2013 17:45:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT