1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mhp İl Başkanları İstişare Toplantısı Kızılcahamam'da Yapılacak

Mhp İl Başkanları İstişare Toplantısı Kızılcahamam'da Yapılacak

Mhp İl Başkanları İstişare Toplantısı Kızılcahamamda Yapılacak
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanları İstişare Toplantısı, 12-14 Şubat 2013 tarihleri arasında Kızılcahamam'da gerçekleştirilecek. MHP tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İl Ba

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanları İstişare Toplantısı, 12-14 Şubat 2013 tarihleri arasında Kızılcahamam'da gerçekleştirilecek.
MHP tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İl Başkanları İstişare Toplantısı, Kızılcahamam'da yapılacak. 12-14 Şubat 2013 tarihleri arasında Patalya Otel'de gerçekleştirilecek olan toplantının açılış konuşmasını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapacak. MHP'nin Kızılcahamam kampında 2014'de yapılacak olan yerel seçimlerde izlenecek yol haritası da belirlenecek.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan MHP İlçe Başkanı Uğur Tekin, "İl Başkanları Toplantısı için Kızılcahamam'a gelecek olan Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, 13 Şubat 2013 tarihinde ilk olarak il başkanlarımızla birlikte Ülkücü Şehitler Anıtı'na gelecek. Burada yapılacak olan duanın ardından toplantının yapılacağı Patalya Otel'e geçilecek" dedi.
(UD-CC-Y)

11.02.2013 16:24:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT