1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp İl Başkanı Kürşat Ergün:

Mhp İl Başkanı Kürşat Ergün:

Mhp İl Başkanı Kürşat Ergün:
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanı Kürşat Ergün; Abdullah Öcalan ile İmralı'da yapılan görüşmeler, zam yağmuru, enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte eski Genelkurmay Başkanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas İl Başkanı Kürşat Ergün; Abdullah Öcalan ile İmralı'da yapılan görüşmeler, zam yağmuru, enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı'nın gözaltına alınmasıyla vatandaşın kafasının karıştığını söyledi.
MHP Sivas İl Başkanı Kürşat Ergün yaptığı açıklamada, gündem yoğunluğunda halkın sağlıklı düşünemez, gündemi takip edemez olduğunu söyleyerek, "Kamuoyu yeniden bir genelkurmay başkanının gözaltına alınması ile meşgul olurken, PKK ile yapılan pazarlık ikinci plana düşmüş olmuyor mu? Kin, nefret ve düşmanlıkla halkımızı öldürenlerin, AKP'nin sarıldığı ip haline gelmesinden daha büyük utanç olabilir mi? Askerler, polisler hangi değerleri korumak için şehit oldu? Hükümet bugün PKK ve Öcalan'ın ipine sarılarak Türkiye'yi idare etmeye çalışmaktadır. Sözüm ona karar verici otoriteler Öcalan'ın huzuruna çıkmak üzere İmralı yolunda sıraya dizilmişlerdir. Türk Devleti böyle ihanetleri tarihinin her döneminde yaşamış ve hiçbir zaman ihanet başarıya ulaşamamıştır. Türk milleti müsterih olsun ki yine ulaşamayacaktır. Gündem değiştirerek uyutulmaya çalışan bu millet, bir gün muhakkak uyanacak ve yapılan ihaneti görecektir. İşte o gün bu şerefli milletin gazabından bugün ki hain çevreler korkmalıdır" ifadelerini kullandı.
(TB-AÖ-Y)

04.01.2013 17:26:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT