1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp İl Başkanı: "dünyanın Hiçbir Yerinde Silah Bırakmayan Örgüt Muhatap Kabul Edilmemiştir"

Mhp İl Başkanı: "dünyanın Hiçbir Yerinde Silah Bırakmayan Örgüt Muhatap Kabul Edilmemiştir"

Mhp İl Başkanı: dünyanın Hiçbir Yerinde Silah Bırakmayan Örgüt Muhatap Kabul Edilmemiştir
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Arif Yıldız, "Dünyanın hiçbir yerinde silah bırakmayan örgüt, muhatap kabul edilmemiştir" dedi. MHP Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, gündemle ilgili yaptığı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Arif Yıldız, "Dünyanın hiçbir yerinde silah bırakmayan örgüt, muhatap kabul edilmemiştir" dedi.
MHP Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, gündemle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Türk milletinin canını açıtan bir süreç yaşıyoruz. Gelinen noktada terörist başı ile devlet aynı kefeye konulmuş, devlet terörist başını muhatap kabul etmiştir. Türk milletinin ve Türk devletinin bu hali sokulması gerçekten çok acı bir durumdur. Ben bu durumu şiddetle kınıyorum. 25-40 bin kişinin ölümümden sorumlu olan bir kişinin devlet tarafından muhatap alınması, şehit edilen askerimizin, polisimizin, vatandaşımızın haklarının bertaraf edilmesi demektir. Çanakkale'de biz talepleri kabul etseydik, düşünün biz Çanakkale'de 250 bin şehit vermeyecektir. Şimdi Çanakkale gerçekten yanlış bir karar mıydı; onun da sorgulanması gerekiyor. Bu süreç bunları da tartışmaya açacaktır. Teknik açıdan dünyanın hiçbir yerinde silah bırakmayan örgüt muhatap kabul edilmemiştir" diye konuştu.
(BK-OK-Y)

12.01.2013 17:29:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT