1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mhp Heyetinden Muhtarlar Başkanlığına Taziye Ziyareti

Mhp Heyetinden Muhtarlar Başkanlığına Taziye Ziyareti

Mhp Heyetinden Muhtarlar Başkanlığına Taziye Ziyareti
A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Mustafa Erzin ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz günlerde bir yakınını kaybeden Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Mustafa Erzin ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz günlerde bir yakınını kaybeden Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Şube Başkanı Ökkeş Titiz ve muhtarlara taziye ziyaretinde bulundu.
MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Erzin ve beraberindeki heyeti Başkan Ökkeş Titiz ve muhtarlar kapıda karşıladı. Başkan Titiz'in makamında yapılan görüşmede, MHP İl Başkanı Mustafa Erzin ve Başkan Titiz, bir süre sohbet ederek, bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Titiz'e taziye ziyaretinde bulunduklarını belirten MHP Gaziantep il Başkanı Mustafa Erzin, "Ben ve arkadaşlarım Gaziantep'te yoğun bir çaba içerisinde çalışıyoruz. Her yere ulaşmaya çalışıyoruz. Sizin o 'anmak, anmak, anmak' prensibinizi, ben başka bir şekilde ifade ediyorum. 'sıkamadığınız el sizin değildir, gitmediğiniz yer sizin değil' Siyasette hiç kimseye peşin hükümle yaklaşmanın doğru olmadığını düşünüyorum. İnsanlara ulaştığımız zaman, kendimizi anlattığımız zaman, Milliyetçi Hareket Partisini anlattığımız zaman, oylarını alabileceğimizi düşünüyoruz. Neden almayalım. Şuanda doğrudur AK Partinin bir rüzgarı var, bir gücü var, iktidar olmanın verdiği bir avantaj var. Ama siyasette de inandığımız bir prensip var, bu yalnız siyasette de değil. İnsanların kendi hayatında da kurum hayatında da, insanlar en çok hatayı kendilerine en çok güvendikleri dönemde yaparlar. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak AK Parti'den daha fazla çalıştığımızı düşünüyorum. Yaklaşık 100 günlük bir zaman doldurduk. Bu 100 günlük zaman zarfında bir tek günümüz boş almadı. Pazarımız, gecemiz ve bayramımızda dahil. Geçmişte milletimiz bizi birinci yapmışsa bugün neden yapmasın. Sizlere de bu ziyaretimizi daha önce yapmamız gerekiyordu. Sizlerin ve yönetiminizin, özellikle şahsınızın Gaziantep'teki önemi tartışılmaz. Gaziantep'in siyasetine damga vurmuş ağabeylerimizden bir tanesisiniz. Bu vesile ile ziyaretimizi yakın tarihte vefat eden Teyzenizin kayınvalidenizin taziyesinden dolayı baş sağlığı dilemek hem de, bundan sonraki çalışmalarınızda üstün başarılar dilemek" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Şube Başkanı Ökkeş Titiz ise, "Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğumu dile getirmek istiyorum. Tabi ki hem şahsınızı hem de yönetim kurulu üyelerinizi bu saatte acımızı paylaştığınızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından MHP il Başkanı Mustafa Erzin ve Başkan Muhtarlar Federasyonu Gaziantep Şube Başkanı Ökkeş Titiz ve yönetim kurulu üyeleri bir süre daha sohbet etti.
(MDC-ÖK-Y)

15.01.2013 12:42:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT