1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mhp Grup Toplantısı (2)

Mhp Grup Toplantısı (2)

Mhp Grup Toplantısı (2)
A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Abdullah Öcalan'ın odasına televizyon konulmasıyla ilgili, "Başbakan, İmralı canisine yeni yıl hediyesi ve teselli ikramiyesi olarak televizyon bile hediye etmiştir"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Abdullah Öcalan'ın odasına televizyon konulmasıyla ilgili, "Başbakan, İmralı canisine yeni yıl hediyesi ve teselli ikramiyesi olarak televizyon bile hediye etmiştir" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM'deki grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Terörist başı Abdullah Öcalan'ın odasına televizyon konulmasını eleştiren Bahçeli, "Başbakan, İmralı canisine yeni yıl hediyesi ve teselli ikramiyesi olarak televizyon bile hediye etmiştir. Peşi sıra, Facebook, Twitter veya Skype üzerinden eski cinayet ortaklarıyla haberleşebilmesi için terörist başına, demirbaştan düşmüş bir bilgisayar tahsis edilmesi ve arkasından da Başbakan'la geceleri sohbete başlaması mucize ve olmayacak bir şey olarak görülmemelidir. Nasıl olsa Başbakan Erdoğan'in iki dudağının arasındadır" diye konuştu.
(AT-OK-Y)

15.01.2013 11:24:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT