1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mhp Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Samsun'a Geliyor

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Samsun'a Geliyor

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Samsuna Geliyor
A+A-

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, bir dizi inceleme ve ziyaretler için 19 Ocak Cumartesi Samsun'a geliyor. MHP Genel Başkan Yardımcısı, Erzurum Milletvekili ve TBMM Anayasa Hazırlama Komisy

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, bir dizi inceleme ve ziyaretler için 19 Ocak Cumartesi Samsun'a geliyor.
MHP Genel Başkan Yardımcısı, Erzurum Milletvekili ve TBMM Anayasa Hazırlama Komisyonu Üyesi Oktay Öztürk, 19 Ocak günü MHP İl Kadın Kolları tarafından Atakum Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenecek 'Anayasa Değişikliği' konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Süleyman Orhan, "Genel Başkan Yardımcımız Oktay Öztürk, 19 ve 20 Ocak 2013 tarihleri arasında Samsun merkez ilçelerinde ve diğer ilçelerde bir dizi incelemelerde ve ziyaretlerde bulunacak. Samsun halkımıza TBMM'deki anayasa değişikliği ile ilgili yapılan çalışmaları düzenlenecek olan konferansta anlatacak. Kendileri daha sonra İl Başkanlığımızı, Alaçam ve Yakakent İlçe Başkanlıklarımızı ziyaret edecek. 20 Ocak Pazar günü ise Çarşamba, Ayvacık, Vezirköprü ve Havza ilçelerimize ziyaretlerde bulunacak" dedi.
(HAK-SLH-Y)

17.01.2013 15:33:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT