1. HABERLER

  2. YEREL

  3. MHP Eskişehir İl Başkanlığı'ndan Kare Kod Afişli Tepki !!!

MHP Eskişehir İl Başkanlığı'ndan Kare Kod Afişli Tepki !!!

MHP Eskişehir İl Başkanlığı'ndan Kare Kod Afişli Tepki !!!
A+A-

MHP Eskişehir İl Başkanlığı binasının dış cephesine Karekodlu bir afiş asıldı. İlk bakışta anlam verilemeyen afişin sırrı daha sonra ortaya çıktı. Kare Kodlu bu afiş 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddiasına dikkat çekiyor. İŞTE HABERİN DETAYI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanlığı binasının balkonuna asılan afiş merak uyandırdı. 

 


İki Eylül Caddesi üzerinde bulunan MHP İl Başkanlığı binasının balkonuna asılan afiş, çevreden geçen vatandaşların dikkatini çekti. MHP İl Başkanlığı'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada, son günlerde ülke genelinde birçok ilçe teşkilatına asılan pankartların indirilmesine değişik bir yöntemle çözüm buldukları, astıkları pankartta vermek istedikleri mesajı akıllı telefon aplikasyonları ile okunabilen kare kod halinde düzenledikleri bildirildi.

 

 

Açıklamada, teşkilat üyeleri, ilk bakışta ne anlama geldiği belli olmayan pankarttaki kare kodun, akıllı telefonlarla okununca vatandaşların ilgisini çekmeye başladığını ifade etti. Klasik hale gelmiş olan partilerin pankart asma işlevinin teknoloji ile birleştirildiği kaydedilen açıklamada, hem mesajın rahatlıkla verilebildiği, hem de pankartlarının indirilemeyeceğinden emin olunduğu aktarıldı.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT