1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mezun Olduğu Okula Müdür Yardımcısı Oldu

Mezun Olduğu Okula Müdür Yardımcısı Oldu

Mezun Olduğu Okula Müdür Yardımcısı Oldu
A+A-

Hisarcık Atatürk ilkokulu'ndan mezun olan Pelin Solak, 22 yıl sonra mezun olduğu okulda müdür yardımcısı görevine getirildi. Hisarcık Atatürk ilkokulunda müdür yardımcısı Hakan Akbulut'un görev yer

Hisarcık Atatürk ilkokulu'ndan mezun olan Pelin Solak, 22 yıl sonra mezun olduğu okulda müdür yardımcısı görevine getirildi.
Hisarcık Atatürk ilkokulunda müdür yardımcısı Hakan Akbulut'un görev yerinin değişmesi üzerine ilçede yöneticilik sınavında en yüksek puanı alan 11 yıllık Sınıf Öğretmeni ve 6 yıldan beri aynı okulda Sınıf Öğretmenliği görevini yürüten Pelin Solak görevlendirildi.
Mezun olduğu okula müdür yardımcısı olan Pelin Solak, " Atatürk ilkokulundan 1991 yılında mezun oldum. Bizim o yıllarda eğitim gördüğümüz eski barakaların yerine daha sonra şimdiki okul yapıldı. Şu an okulda o yıllarda bizleri yetiştiren öğretmenlerinde görevde olmasını isterdim. Ama ne yazık ki kimileri emekli, kimileri ise başka yerlere atandı. Mezun olduğum okulda 6 yıldan beri Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmak bana ayrı bir heyecan veriyordu. Şimdi de aynı okulda Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildiğim için çok mutluyum" dedi.
Bu arada Atatürk ilkokuluna ilk defa bayan Müdür Yardımcısı görevlendirildiği bildirildi.
(MU-EFE)

14.02.2013 12:43:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT