1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mezitli'de Cumartesi Günü Sular Kesilecek Mersin

Mezitli'de Cumartesi Günü Sular Kesilecek Mersin

Mezitlide Cumartesi Günü Sular Kesilecek  Mersin
A+A-

Mersin'de MESKİ Genel Müdürlüğü'nün yapacağı çalışma nedeniyle 19 Ocak Cumartesi günü merkez Mezitli ilçesinin bazı mahallelerinde su kesintisi uygulanacağı bildirildi. Mersin Su ve Kanalizasyon İd

Mersin'de MESKİ Genel Müdürlüğü'nün yapacağı çalışma nedeniyle 19 Ocak Cumartesi günü merkez Mezitli ilçesinin bazı mahallelerinde su kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Mezitli Ana İsale Hattı üzerinde vana montajı yapılacağı belirtildi. Bu çerçevede, 19 Ocak 2013 Cumartesi günü 10.00-18.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı kaydedilen açıklamada, su kesintisinden Mezitli ilçesine bağlı Yeni Mahalle, Akdeniz, Atatürk, Merkez, Viranşehir, Menderes, Fatih, Kale, Eskiköy, Esenbağlar, Çamlıca, Kuyuluk ve Çankaya Mahalleleri ile 75. Yıl Mahallesi'nin bir kısmına su verilemeyeceği kaydedildi.
Çalışmaların erken bitmesi durumunda suların, belirtilen süreden daha önce verilebileceği, vatandaşların musluklarını kapalı tutup, tedbirli olmaları istendi.
(KYM-Y)

17.01.2013 16:31:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT