1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Mevlid Kandili

Mevlid Kandili

Mevlid Kandili
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hazreti Peygamberimizin doğumunu müjdeleyen ve Mevlit Kandili olarak kutlanan bu anlamlı gecenin mutluluğuyla ülkemiz, insanımız, Müslü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hazreti Peygamberimizin doğumunu müjdeleyen ve Mevlit Kandili olarak kutlanan bu anlamlı gecenin mutluluğuyla ülkemiz, insanımız, Müslüman dünyası ve insanlık alemi için barış, huzur, sağlık, mutluluk ile kardeşlik diliyorum" dedi.
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Mevlid Kandili nedeniyle yayımladığı mesajda, Hazreti Peygamber'in ahlak ve adalet anlayışının örnek alınmasını istedi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Hazreti Peygamber'in doğumunu müjdeleyen ve Mevlit Kandili olarak kutlanan anlamlı gecenin, Türkiye'ye barış, huzur, sağlık, mutluluk ve kardeşlik getirmesi temennisinde bulundu.
Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Mevlit Kandili nedeniyle yayımladığı mesaj şöyle:
"Hazreti Peygamber'imizin doğumunu müjdeleyen ve Mevlit Kandili olarak kutlanan bu anlamlı gecenin mutluluğuyla ülkemiz, insanımız, Müslüman dünyası ve insanlık alemi için barış, huzur, sağlık, mutluluk ile kardeşlik diliyorum.
Mevlit Kandili nedeniyle, önder ve örnek davranışıyla insanlığı iyiye, doğruya, güzele yönlendiren Peygamberimizin ahlak ve adalet anlayışının örnek alınmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle yüce Peygamberimizin dünyaya gelişinin simgesi olan Mevlit Kandili'ni kutluyorum."
(TB-YHY-Y)

23.01.2013 18:09:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT