1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mev'den Müsiad'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Mev'den Müsiad'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Mevden Müsiada Hayırlı Olsun Ziyareti
A+A-

Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Malatya Şubesi, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MEV Malatya Şube Başkanı Necdet Narin ile yönetim k

Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Malatya Şubesi, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
MEV Malatya Şube Başkanı Necdet Narin ile yönetim kurulu üyeleri, MÜSİAD Malatya Şube Başkanlığı görevine yeni seçilen Mehmet Balin'i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
Narin, ziyarette yaptığı konuşmada, "MÜSİAD ile ilişkilerimiz her zaman iyi olmuştur. Eski başkanımız Namık Şahin ile güzel münasebetlerimiz oldu. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz. Bayrağı dev alan Mehmet Balin başkanımıza da görevinde başarılar diliyoruz" diye konuştu.
MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "MÜSİAD olarak MEV'in çalışmalarında üzerimize düşen bir görev olursa, bunu yapmaya hazırız" dedi.
(FD-Y)

16.02.2013 15:31:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT