1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Meryem Uzerli'nin Çocuğunun Babası Can Ateş Meksika'da..

Meryem Uzerli'nin Çocuğunun Babası Can Ateş Meksika'da..

Meryem Uzerli'nin Çocuğunun Babası Can Ateş Meksika'da..
A+A-

Yurdışına kaçan iş adamı Can Ateş Meksika'da bir plajda görüntülendi. Muhteşem Yüzyıl dizisiyle birlikte yıldızı parlayan güzel ouncu Meryem Üzerli'nin çocuğunun babası olan işadamı Can Ateş'ten bir süredir haber alınamıyordu. Medyaya düşen bir fotoğrafta

Yurdışına kaçan iş adamı Can Ateş Meksika'da bir plajda görüntülendi. Muhteşem Yüzyıl dizisiyle birlikte yıldızı parlayan güzel ouncu Meryem Üzerli'nin çocuğunun babası olan işadamı Can Ateş'ten bir süredir haber alınamıyordu. Medyaya düşen bir fotoğrafta Ateş'in Meksika'da bir plajda olduğu ve tatil yaptığı görülüyor.

Çevresi ve iş yaptığı sigorta şirketlerini 30 milyon Euro dolandırğı söylenen ve alacaklıların yurt dışına kaçtığını iddia ettiği Ateş’in telefonun kapalı olduğu, kendisine gönderilen e-posta ve mesajlara da cevap vermediği yolundaki haberler basında yer aldı.

İşadamı Can Ateş, Meksika’daki Tulum Plajı’nda vatandaşlar tarafından dün görüntülendi. Görüntülerde mayosuyla plajda yürüyüş yapıp, beach barda içki içen Ateş’in son derece rahat hareket etmesi dikkati çekti. Ateş’in plajın yakınındaki bir villada kaldığı ileri sürüldü. 

A+A-

HABERE YORUM KAT