1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Meryem Sahra Uzerli ve Murat Yıldırım Dizisinde Yeni Bir Rötar !

Meryem Sahra Uzerli ve Murat Yıldırım Dizisinde Yeni Bir Rötar !

Meryem Sahra Uzerli ve Murat Yıldırım Dizisinde Yeni Bir Rötar !
A+A-

STAR Tv'de yayınlanacak yeni bir dizi için 2 Milyon $'lık anlaşmayı imzalayan Meryem Sahra Uzerli'nin yeni dizisi için yeni bir rötar meydana geldi. Ocak'ta yayınlanması planlanan dizi Eylül 2015'e kaldı. Peki Sebep ne ?

STAR Tv ne kadar da dizi Ocak'ta yayınlansın diye uğraşsa da o planda yeniden bir değişiklik meydana geldi ve bu değişiklik zorunlu bir değişiklik oldu. Partneri Murat Yıldırım olan Meryem Sahra Uzerli'nin dizisi Ocak'ta başlayacaktı. Fakat Eylül 2015'e kaldı. 

 

Sermayesi, Arap Sermayesi olan yapım şirketi 'o3' merakla beklenen dizi için 5 ayrı senaryo ekibine sipariş verdi. 17 senarist 4 ay boyunca Meryem Sahra Uzerli'yi gökleere çıkaracak bu proje için çalıştı. Toplamda 9 senaryo yazıldı ancak hiç bir tanesi kabul edilmedi. Üstüne üstlük senaristlere tek kuruş para verilmedi. 

 

Yabancı dizilerden uyarlama yapmak istemeyen ekip, şimdi yeni bir senaryo grubu bulmaya çalışıyor. Dizi ise büyük ihtimalle Eylül 2015'te ekranlara gelecek. Önümüzdeki günlerde neler olacak merakla bekliyoruz.

A+A-

HABERE YORUM KAT