1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Meryem Nine Artık Mutlu

Meryem Nine Artık Mutlu

Meryem Nine Artık Mutlu
A+A-

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde zor şartlar altında yaşayan 73 yaşındaki Meryem nine çok istediği tekerlekli sandalyesine kavuştu. Dursunbey Belediyesi ve Yardımeli Derneğinin sahip çıktığı yaşlı kad

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde zor şartlar altında yaşayan 73 yaşındaki Meryem nine çok istediği tekerlekli sandalyesine kavuştu. Dursunbey Belediyesi ve Yardımeli Derneğinin sahip çıktığı yaşlı kadın tekerlekli sandalyesini alırken büyük sevinç yaşadı.
Dursunbey İlçesinde zor şartlar altında yaşayan yaşlı bir vatandaşa Dursunbey Belediyesi ve Yardımeli Derneği sahip çıktı. Dursunbey ilçesinde tek kızı ile zor şartlar altında yaşayan Meryem Dağdelen (73) artık gitmek istediği yerlere tekerlekli sandalyesi ile rahatlıkla ulaşabilecek. Çakmak mahallesinde kendisini yaşama bağlayan tek kızı ile birlikte yaşayan Meryem nine, uzun zamandır yürüyemiyor. Bu nedenle hiçbir yere gidemediğini söyleyen Meryem nine, "Gitmek istediğim yerlere gidemeyince yoldan geçen araçları durdurup gitmeye çalışıyorum. Beni aracına alan çok, almıyorlar. Tekerlekli sandalye ile artık kimseye muhtaç olmadan gidebileceğim" diyerek Dursunbey Belediyesi ve yardım derneğine teşekkür etti. Dursunbey Belediyesi ve Yardımeli Derneğinin katkıları ile yaşlı kadına tahsis edilen Tekerlekli sandalye, Belediye Başkanı M. Ruhi Yılmaz adına kızı Sümeyye Oktay tarafından verildi. Tekerlekli sandalyenin kendisine verilmesine çok sevinen yaşlı teyze emeği geçen herkese teşekkür etti. Meryem ninenin kızı da annesini bu sandalye ile istediği her yere götürebileceğini belirterek yardım edenlere teşekkür etti.
(HD-YU)

24.01.2013 12:35:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT