1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Merve Varol Şarkılarla Anıldı

Merve Varol Şarkılarla Anıldı

Merve Varol Şarkılarla Anıldı
A+A-

Manisa Akustik Müzik Merkezi (MK Sanat Akademisi), 26 Ağustos 2012 tarihinde trafik kazası sonucu hayatını kaybeden kursiyerlerinden Merve Varol için anma programı düzenledi. Akustik Müzik Grubu, Man

Manisa Akustik Müzik Merkezi (MK Sanat Akademisi), 26 Ağustos 2012 tarihinde trafik kazası sonucu hayatını kaybeden kursiyerlerinden Merve Varol için anma programı düzenledi.
Akustik Müzik Grubu, Manisa Belediyesi Kültür Sitesi Lale Salonu'nda düzenlenen programda kurslara katılan 130 kursiyer, Merve Varol için söyledikleri şarkılarla arkadaşlarını andılar. Konseri izleyen Merve Varol'un annesi Üfler Varol da konser boyunca göz yaşlarına hakim olamadı. Anma programında bütün şarkıları Merve Varol için seslendirdiklerini söyleyen Akustik Müzik Merkezi sahibi Mehmet Ziytak, "Merve Varol benim için önemli olduğu gibi, arkadaşları içinde çok önemli biriydi" dedi. Merve Varol'un annesi Üfler Varol da kızları için bu anma programını düzenleyen herkese teşekkür etti. MK Sanat Akademisi Sahibi, konser sonunda kursiyerler adına Mehmet Ziytak'a çiçek takdim etti.
(AY-ÖND-Y)

31.12.2012 16:06:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT