1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mersin'de Su Kesintisi Mersin

Mersin'de Su Kesintisi Mersin

Mersinde Su Kesintisi  Mersin
A+A-

Mersin'de MESKİ'nin yapacağı çalışmalar çerçevesinde 14 Şubat Perşembe günü bazı mahallere su verilemeyeceği bildirildi. Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazıl

Mersin'de MESKİ'nin yapacağı çalışmalar çerçevesinde 14 Şubat Perşembe günü bazı mahallere su verilemeyeceği bildirildi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Mersin İçme Suyu Rehabilitasyon Projesi Bölgesel Ölçüm Odaları, SCADA Sistemi ve İşletme Binasının Sağlanması, Montajı, İnşaatı Sözleşme No: MES-W8" işi kapsamında merkez Toroslar ilçesine bağlı Halkkent Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi civarında yer alan 4-3-A no'lu debimetre odasının mekanik montaj işleri yapılacağı belirtildi. Bu çerçevede, 14 Şubat Perşembe günü 08.00-17.00 saatleri arasında Halkkent ve Çağdaşkent Mahallelerine su verilemeyeceği kaydedilen açıklamada, çalışmaların erken bitmesi durumunda suyun belirtilen süreden daha önce verilebileceği ifade edilerek, vatandaşların musluklarını kapalı tutup, tedbirli olmaları istendi.
(KYM-Y)

12.02.2013 16:52:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT