1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mersin'de Ayın Polisleri Ödüllendirildi

Mersin'de Ayın Polisleri Ödüllendirildi

Mersinde Ayın Polisleri Ödüllendirildi
A+A-

Mersin'de 'ayın polisleri' ödüllendirildi. Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen 'Ayın Polisi Ödül Töreni' yapıldı. 28 Temmuz 2012 tarihinde,

Mersin'de 'ayın polisleri' ödüllendirildi.
Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen 'Ayın Polisi Ödül Töreni' yapıldı. 28 Temmuz 2012 tarihinde, Yakaköy'de Ferit Gürbüz adlı şahsın otomobilinin içerisinde öldürülmesiyle ilgili olarak özel ekip kurarak faili meçhul cinayetin kısa sürede aydınlatılması olayında gösterdikleri başarıdan dolayı 'Cinayet Büro Amirliği' birinci olurken, 6 adet çenç otonun yakalanmasında üstün başarı gösteren Oto Hırsızlık Bürosu'nda görevli polis memurları Hüsamettin Kızıltaş ile Enes Çukadar, ikincilik ödülüne layık görüldü. Üçüncülüğü ise, cezaevi firarisi olarak aranırken Alsancak ve Demirtaş mahallelerinde bıçak zoru ile gasp olayını gerçekleştiren bir şahsın yakalanması olayındaki başarılarından dolayı Gasp Büro Amirliği'nde görevli polis memurları Ata Batur, Erdal Tek ve Kadir Atalay ile Nusratiye Mahallesi'ndeki bir hırsızlık olayını aydınlatan Hırsızlık Büro Amirliği'nde görevli polis memurları İbrahim Yüksel ve Hasan Taşan paylaştı.
Asayiş Şube Müdürü Serdar Özlü'nün de katıldığı törende, başarılı personellere ödülleri Mersin Emniyet Müdür Yardımcısı Salim Yavuz tarafından verildi. Yavuz, yaşanan asayiş olaylarında polisin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmak için gayret gösterdiğini ifade ederek, ortaya çıkan sonucun, ciddi emek ve özverili çalışmanın ürünü olduğunu belirtti. Salim Yavuz, başarılarından dolayı tüm personeli kutladığını da sözlerine ekledi.
(HSK-Y)

10.01.2013 09:16:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT