1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Merkez Bankası Başkanı Başçı, Atso'da "para Politikaları"nı Anlatacak

Merkez Bankası Başkanı Başçı, Atso'da "para Politikaları"nı Anlatacak

Merkez Bankası Başkanı Başçı, Atsoda para Politikalarını Anlatacak
A+A-

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'yı konuk edecek. Başkan Başçı, ekonomideki son gelişmeleri ATSO'da değerlendirecek. Antalya Ticaret ve

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'yı konuk edecek. Başkan Başçı, ekonomideki son gelişmeleri ATSO'da değerlendirecek.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Dünya Gazetesi ve Merkez Bankası işbirliği ile düzenlenen, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'nın konuşmacı olarak katılacağı "Para Politikaları" konulu toplantı, 11 Aralık 2012 Salı günü saat 10.00'da ATSO Atatürk Konferans Salonu'nda yapılacak.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, Merkez Başkanı Erdem Başcı'nın para politikalarını anlatacağı toplantının iş dünyası ve Antalyalılar için yararlı olacağını ve ekonomideki gelişmelere dair önemli mesajlar içereceğini kaydederek, "Dünya Gazetesi Başyazarı Osman Arolat'ın yöneteceği toplantıya tüm üyelerimizi ve Antalyalıların katılımını bekliyoruz" dedi.
(SÇ-SÇ-Y)

05.12.2012 14:30:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT