1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mergenç Atıcılık Takımı Türkiye İkincisi Oldu

Mergenç Atıcılık Takımı Türkiye İkincisi Oldu

Mergenç Atıcılık Takımı Türkiye İkincisi Oldu
A+A-

Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu'nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Federasyon Kupası Antalya'da yapıldı. Mardin'i temsilen turnuvaya katılan antrenör Kerbela Kara yöne

Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonu'nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Federasyon Kupası Antalya'da yapıldı. Mardin'i temsilen turnuvaya katılan antrenör Kerbela Kara yönetimindeki Margenç takımı Türkiye ikincisi oldu.
Daha önce birincilik ve ikincilik gibi birçok başarıya imza atıklarını belirten Kara, "Takımız 17.si Mersin'de düzenlenecek olan Akdeniz Olimpiyatları'nda ülkemizi temsil etme hakkını elde etti. Aralarında milli takıma davet edilen oyuncularımızda var. Hakan Abakuş, Mert Vural ve Aziz Kara'dan oluşan takımımız her geçen gün kendini biraz daha geliştiriyor. 2007'de başlayan çalışmalarımızın verimini almaya başladığımız için çok mutluyuz. Bu başarı oyuncularımızın yanında Mardin İl Spor ve Gençlik Müdürümüz Mustafa Kuzu ve çalışanlarımızın hiç durmadan çalışmalarıyla ortaya çıktı. Bütün spor dallarında yakaladığımız başarıdan dolayı bütün sporcularımızı ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
(MA-AKK-Y)

16.01.2013 13:51:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT