1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Menderes Nehrine Düşen Aracın Çıkarılması İçin Çalışma Başlatıldı

Menderes Nehrine Düşen Aracın Çıkarılması İçin Çalışma Başlatıldı

Menderes Nehrine Düşen Aracın Çıkarılması İçin Çalışma Başlatıldı
A+A-

Aydın'da 6 gündür kendilerinden haber alınmayan 4 kişilik Arslan Ailesini taşıyan ve 5 gün önce Büyük Menderes Nehri'ne düştüğü tespit edilen otomobili kurtarmak için çalışma başlatıldı. Çamura sapla

Aydın'da 6 gündür kendilerinden haber alınmayan 4 kişilik Arslan Ailesini taşıyan ve 5 gün önce Büyük Menderes Nehri'ne düştüğü tespit edilen otomobili kurtarmak için çalışma başlatıldı. Çamura saplandığı belirtilen araç,iş makineleri ile çıkarılmaya çalışılıyor.
Sabah saatlerinde Menderes Köprüsü'nün hemen dibinde bulunan aracın çıkarılması için jandarma, polis, sivil savunma ekipleri ile AKUT bölgeye geldi. Çelik halatlarla bağlanan aracın nehirden çıkarılması için bölgeye iş makineleri sevk edildi. İlk denemelerde araç çıkarılamadı. Bölgedeki tüm ekiler aracın saplandığı çamurdan çıkarılması için uğraşıyor. Şu an itibariyle 6 gündür kayıp olan baba Mehmet Arslan (38), eşi Necla Arslan (35) ile çocukları İrem Arslan (11) ve Eyüp Arslan'ın nehre uçan 09 LB 646 plakalı araçta olup olmadıkları bilinmiyor.
(İK)

02.02.2013 13:01:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT