1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Menderes Anadolu Lisesinin Logo Başarısı

Menderes Anadolu Lisesinin Logo Başarısı

Menderes Anadolu Lisesinin Logo Başarısı
A+A-

Nazilli Menderes Anadolu Lisesi öğrencileri, Avrupa Birliği Comenius Projesi kapsamında ortak okulları ile yapılan logo yarışmasında birinci oldu. 'Sürdürülebilir Teknolojiyle Avrupa'yı Doyurma' ko

Nazilli Menderes Anadolu Lisesi öğrencileri, Avrupa Birliği Comenius Projesi kapsamında ortak okulları ile yapılan logo yarışmasında birinci oldu.
'Sürdürülebilir Teknolojiyle Avrupa'yı Doyurma' konulu Comenius projesi kapsamında düzenlenen logo yarışması çalışmalarına 2012 Aralık ayında başlandı. Yarışmaya proje dâhilindeki altı ülke öğrencileri katıldı. Logo seçim sürecinde görevli olan Menderes Anadolu Lisesi bu amaçla web sitesi hazırladı. Norveç, İspanya, Fransa, Polonya ve Avusturya'dan gelen logolar ile Menderes Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladıkları arasından seçilen logolar web sitesine yüklendi ve yarışmaya katılan on üç logonun oylaması için bütün katılımcı okullara link verildi. Ocak ayı sonunda bir hafta boyunca yapılan oylama sonucunda ise Nazilli Menderes Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış oldukları logo açık ara farkla birinci oldu.
(ÜÖ-MB-İK)

16.02.2013 17:52:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT