1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Memur-sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'dan Başkan Gümrükçüoğlu'na Ziyaret

Memur-sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'dan Başkan Gümrükçüoğlu'na Ziyaret

Memur-sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdudan Başkan Gümrükçüoğluna Ziyaret
A+A-

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ülkeye yaptıkları katkılardan dolayı tüm memurlara teşekkür eden Başkan Gümr

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ülkeye yaptıkları katkılardan dolayı tüm memurlara teşekkür eden Başkan Gümrükçüoğlu, Memur-Sen'in ülkenin birliği ve beraberliği için önemli gayretler gösterdiğini kaydetti. Başkan Gümrükçüoğlu, "Tek devlet, tek millet, tek bayrak, tek vatan anlayışıyla birlikte 75 milyon insanımızı kucaklayan, hepsine eşit bakan ve onların ülkesiyle ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü her zaman ön plana alan anlayışınızdan ötürü sizeler teşekkür ediyorum. Bu anlayış ülkenin çimentosu olacaktır. her zaman yanınızda olduğumuzu da belirtmek istiyorum" diye konuştu.
Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ise misafirperverliklerinden dolayı Başkan Gümrükçüoğlu ve Trabzon halkına teşekkür etti.
Gündoğdu, "Bizler sendikacı olarak önce insan diyoruz. Siz de çalışmalarınızda onu şiar edinmiş durumdasınız. Trabzon'da ki inceleme ve gözlemlemelerimizden, yaptığınız kentsel dönüşüm projeleri ve hizmet anlayışınızdan dolayı 'iyi ki başkan geldi' dedirten anlayış halka da yansımış gibi gözüküyor. Önemli olan hepimizin gök kubbede hoş bir seda bırakması. Şahsınızda tüm çalışanlara ve Trabzon halkına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
(BK-ÖS-Y)

17.12.2012 12:50:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT