1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Memduh Lale, Vali Tapsız'a Ziyarette Bulundu

Memduh Lale, Vali Tapsız'a Ziyarette Bulundu

Memduh Lale, Vali Tapsıza Ziyarette Bulundu
A+A-

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Mersin Bölge Müdürü Memduh Lale, Vali Süleyman Tapsız'a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyareti sırasında, Vali Süleyman Tapsız'a kurum faaliyetleri hakkında bi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Mersin Bölge Müdürü Memduh Lale, Vali Süleyman Tapsız'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyareti sırasında, Vali Süleyman Tapsız'a kurum faaliyetleri hakkında bilgi veren Mersin Bölge Müdürü Memduh Lale, "Antalya, Konya, Karaman, Kahramanmaraş, Niğde, Mersin, Adana, Osmaniye, Kilis ve Hatay illerinde frekans tahsis ve denetim işlerine yönelik olarak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın politikaları çerçevesinde; elektronik, haberleşme, düzenleme, yetkilendirme ve denetleme görevlerini yürütüyoruz. Sektörde rekabeti tesis etmek ve korumak, tüketici haklarını korumak, işletmeciler arasında uzlaştırma prosedürleri işletmek üzere bu işlemleri yapmaktayız. Resmi işlemlerimiz çerçevesinde Kilis'te bulunmaktayız. Sayın Valimize de nezaket ziyaretinde bulunduk" dedi.
Vali Tapsız ise, Memduh Lale'ye görevinde başarılar dileyerek, ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
(MAD-MAD-SO-Y)

10.01.2013 17:46:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT