1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Meclis Üyesi Özensel, "okul Duvarları Ya Yapılsın Ya Yıkılsın" Ali Yıldız Düzce

Meclis Üyesi Özensel, "okul Duvarları Ya Yapılsın Ya Yıkılsın" Ali Yıldız Düzce

Meclis Üyesi Özensel,  okul Duvarları Ya Yapılsın Ya Yıkılsın  Ali Yıldız    Düzce
A+A-

Akçakoca İl Genel Meclisi Üyesi Ergin Özensel, bina ve bahçe duvarında büyük çatlaklar bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu için bir an önce tedbir alınması gerektiğini vurguladı. Binanın tehlike ar

Akçakoca İl Genel Meclisi Üyesi Ergin Özensel, bina ve bahçe duvarında büyük çatlaklar bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu için bir an önce tedbir alınması gerektiğini vurguladı.
Binanın tehlike arz ettiğini savunan Özensel, öğrenci, öğretmen ve velilerin tedirgin olduğunun altını çizdi.
Özensel ilgili mühendislerce binaya kullanımı sakıncalıdır raporunun verildiğini ancak, burada eğitimin hala devam ettiğini dile getirerek "Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nun binasında ve bahçe duvarında ciddi çatlaklar var. Hem öğrenciler hem öğretmenler hem de veliler çok korkuyorlar. Buranını onarımının çok pahalı olduğu söyleniyor. Yetkililer tarafından bu binanın onarımı için ödenek ayrılmadığı söylenmiş. Bu yapı gerçekten tehlike arz ediyor. Mühendislerle konuştuğumda buranın hasarlı olduğu ve içinde eğitim vermenin tehlikeli olabileceği konusunda rapor hazırlayarak ilgili kurumlara verdiklerini kaydettiler. Ancak burada eğitim devam ediyor. Bu bina ya yapılsın ya yıkılsın" dedi.
(AY)

07.01.2013 15:50:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT