1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Meclis Genel Kurulu'nda gerginlik!

Meclis Genel Kurulu'nda gerginlik!

Meclis Genel Kurulu'nda gerginlik!
A+A-

Meclis Genel Kurulu'nda CHP'nin grup önerisi görüşüldüğü sırada CHP milletvekilleri ile Ak Parti milletvekilleri arasında gerginlik çıktı.

TBMM Genel Kurulu’nda AK Parti ve CHP'li vekiller arasında gerginlik yaşandı. TBMM Genel Kurulu’nda partisi adına söz alan AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, yaşanan terör olaylarına ilişkin CHP ve HDP’ye yönelik eleştirilerde bulundu.

Tayyar, CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem’in de saldırının olduğu gece sosyal medyadan “IŞİD yaptı” diye mesaj attığını iddia etti.

CHP'Lİ VEKİLİ KONUŞTURMADILAR

Tayyar’ın eleştirisine yanıt vermek için kürsüye gelen CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem’e AK Partili vekiller tepki gösterdiler. Bir türlü konuşamayan Eren Erdem, bir süre kürsüde bekledi.

AK PARTİLİ VEKİL KÜRSÜYE YÜRÜYÜNCE...

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Erdem konuşmaya başladığı esnada elindeki telefonla bir şey göstermek üzere kürsüye yürüyünce ortalık karıştı.

GÖRÜŞMEYE 15 DAKİKA ARA VERİLDİ

Genel Kurul’un ortasında bir süre karşılıklı atışan milletvekilleri Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi’nin 15 dakika ara vermesi ile yatıştı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT