1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Meclis Çilimli Karaçörtlen Yoluna El Attı

Meclis Çilimli Karaçörtlen Yoluna El Attı

Meclis Çilimli Karaçörtlen Yoluna El Attı
A+A-

Düzce İl Özel İdaresi Çilimli Karaçörtlen yolu için kesin çözüm hazırlığında. İl Genel Meclisi heyelan nedeniyle trafiğin tek şeritten aktığı köy yolu için harekete geçti. Konuyla ilgili hazırlanan

Düzce İl Özel İdaresi Çilimli Karaçörtlen yolu için kesin çözüm hazırlığında.
İl Genel Meclisi heyelan nedeniyle trafiğin tek şeritten aktığı köy yolu için harekete geçti. Konuyla ilgili hazırlanan rapor İl Genel Meclisinin Şubat ayı toplantıları son birleşiminde değerlendirildi.
Köye Yönelik Hizmetler ve Tarım Komisyonu Başkan Yardımcısı İsmail Arslan, köy yoluna kesin çözüm üretmek için Özel İdare'nin proje hazırlığında olduğunu kaydederek raporu şöyle aktardı: "Komisyonumuz yapmış olduğu araştırma ve incelemeler neticesinde; heyelan nedeniyle kapanan Karaçörtlen yolu doldurularak tek şeritten geçici olarak trafiğe kontrollü olarak açılmıştır.Ancak kalıcı bir çözüm için İl Özel İdaresi tarafından yeni proje çalışması yapılmakta olup, söz konusu projenin kabulünden sonra yol daha sıhhatli olarak trafiğe tam manasıyla açılacağı komisyonumuzca tespit edilmiştir." Rapor Meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.
(AY)

08.02.2013 14:16:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT