1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mecidiyeköy'de Şüpheli Çanta Paniği

Mecidiyeköy'de Şüpheli Çanta Paniği

Mecidiyeköyde Şüpheli Çanta Paniği
A+A-

Mecidiyeköy'de ağırlıklı olarak emniyet araçlarının durduğu alana bırakılan iki sırt çantası paniğe neden oldu. Araçların çekilmesinin ardından çantalar kontrollü şekilde fünye ile patlatıldı. Şişl

Mecidiyeköy'de ağırlıklı olarak emniyet araçlarının durduğu alana bırakılan iki sırt çantası paniğe neden oldu. Araçların çekilmesinin ardından çantalar kontrollü şekilde fünye ile patlatıldı.
Şişli Emniyet Müdürlüğü'nün karşısında yer alan Mecidiyeköy köprüsünün altında unutulan iki sırt çantası emniyeti alarma geçirdi. İki araç arasında unutulan çantanın fark edilmesi üzerine polis, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Daha sonra olay yerine gelen bomba imha uzmanlarının çantaları şüpheli görmesi üzerine olay yerine çekici çağrıldı. Olay yerine gelen çekici, şüpheli çantanın yakınında bulunan araçları olay yerinden uzaklaştırdı. Alınan önlemlerin ardından Şişli Emniyet Müdürlüğü'nün önündeki yol yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Bomba uzmanı ekibin kontrollü bir şekilde patlattığı çantadan kırtasiye malzemeleri çıktı. Büyük bir gürültüyle patlayan şüpheli çantalar, daha sonra polis aracına götürüldü.
Olay yerinden geçen bazı vatandaşların durarak polislerin çalışmalarını izlemeleri dikkat çekti.
(YM-ET-CC-Y)

08.02.2013 15:50:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT