1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mastob Yılın İlk Tanıtım Turundan Döndü
Mastob Yılın İlk Tanıtım Turundan Döndü

Mastob Yılın İlk Tanıtım Turundan Döndü

Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MASTOB), 2013 yılının ilk tanıtım turunu oluşturan Hollanda Utrecht, Almanya Stuttgart, Polonya Varşova, Belçika Brüksel ve Çek Cumhuriyeti Prag Turiz

A+A-
Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MASTOB), 2013 yılının ilk tanıtım turunu oluşturan Hollanda Utrecht, Almanya Stuttgart, Polonya Varşova, Belçika Brüksel ve Çek Cumhuriyeti Prag Turizm fuarlarını kapsayan 35 günlük tanıtım maratonunu tamamlayarak Manavgat'a döndü.
MASTOB katıldığı tüm fuarlarda, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Turizm Altyapı Birliği (MATAB) katkılarıyla yaptırılan promosyon malzemesinin yanı sıra çeşitli dillerde hazırlanmış Manavgat Side tanıtım kitapçığı, 6 çeşit poster dağıtımı gerçekleştirildiği bildirildi.
Fuarlarda bölgenin tanıtımının çok büyük önem taşıdığını ifade eden MASTOB Başkanı Cengiz Haydar Barut, MASTOB'un 20 Şubat'ta Almanya'nın Münih şehrinde gerçekleştirilecek olan Free Münih Turizm Fuarı ile tanıtımına devam edeceğini belirtti. Barut, ITB Berlin Turizm Borsası'na da katılacaklarını sözlerine ekledi.
(AK-SK-Y)

15.02.2013 15:58:51 TSI

HABERE YORUM KAT