1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Maşallah Gözel İlçe Ziyaretlerinde

Maşallah Gözel İlçe Ziyaretlerinde

Maşallah Gözel İlçe Ziyaretlerinde
A+A-

Ak Parti Van Milletvekili A.Adayı Maşallah Gözel ilçe teşkilatları ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.Gözel, Ak Parti Erciş ve Muradiye İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.


AK Parti Erciş ve Muradiye ilçe teşkilatlarını ziyaret eden ve sıcak bir şekilde karşılanan Gözel’e, teşkilat yönetimleri tarafından başarılar dilendi. 

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bertaraf etmek, geleceğimizi aydınlık ufuklara ulaştırmak için, sevgi ilen birbirine sarılan, memleket sathında var olan değişkenlikleri kültürel ve tarihi zenginlik olarak değerlendiren, ittifak etmiş millet şuuruna, her zamandan daha fazla ihtiyaç olduğunu belirtti.
Çözüm sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Gözel, çözüm sürecinin başarılı bir şekilde sonuçlanacağına, bu kardeş kanının duracağına da gönülden inanıyorum. Çünkü temeli sağlam atılan barış sürecinin mimarları olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve MİT eski Müsteşarımız Sayın Hakan Fidan’dır dedi.

Görüşme sonrası parti binalarından ayrılan Maşşallah Gözel’e parti ilçe başkanları ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirttiler.

A+A-

HABERE YORUM KAT