1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Masaj Yaparken Komşusunun Bileziklerini Sahteleriyle Değiştirdi Hakkı Ovatman Bursa

Masaj Yaparken Komşusunun Bileziklerini Sahteleriyle Değiştirdi Hakkı Ovatman Bursa

Masaj Yaparken Komşusunun Bileziklerini Sahteleriyle Değiştirdi  Hakkı Ovatman    Bursa
A+A-

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, komşusunun 7 bileziğini sahtesiyle değiştirdiği iddia edilen kadın yakalandı. Halitpaşa Mahallesi'nde oturan P.B. ile komşu ve sıkı dost olan L.Ç, yaklaşık bir ay evve

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, komşusunun 7 bileziğini sahtesiyle değiştirdiği iddia edilen kadın yakalandı.
Halitpaşa Mahallesi'nde oturan P.B. ile komşu ve sıkı dost olan L.Ç, yaklaşık bir ay evvel oturmaya gittiği komşusunun dalgınlığından faydalanarak 1 bileziğini sahtesiyle değiştirdi. Önceki gün P.B'ye tekrar giden ve rahatsızlığından istifade ederek masaj yapan L.Ç, komşusundan havlu getirmesini, aynı zamanda bileziklerini çıkarmasını istedi. Bileziklerini çıkarıp yan odaya havlu almaya giden P.B.'nin bu kez 6 adet bileziğini sahteleriyle değiştiren L.Ç. evden hiçbir şey olmamış gibi ayrıldı.
Daha sonra bileziklerini koluna takan P.B, durumdan şüphelenerek bileziklerini aldığı kuyumcuya gidince, kolundaki 7 adet yaklaşık 20 bin lira civarındaki bileziğin sahte olduğunu öğrenince polise müracaat etti. Asayiş ekiplerinin sıkı takibi neticesinde L.Ç. Bursa'da yakalanırken, bilezikler sattığı kuyumcudan geri alındı. İfadesinin ardından mahkemeye sevk edilen L.Ç. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
(HK-MŞ)

18.12.2012 13:38:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT