1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Masa Tenisi Karma Teşvik Müsabakaları Yapıldı

Masa Tenisi Karma Teşvik Müsabakaları Yapıldı

Masa Tenisi Karma Teşvik Müsabakaları Yapıldı
A+A-

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Karma Teşvik Müsabakaları hafta sonunda Yakutiye Spor Salonu'nda yapıldı. Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Durmuş ile MHK İl Hakem Kurulu B

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Karma Teşvik Müsabakaları hafta sonunda Yakutiye Spor Salonu'nda yapıldı.
Masa Tenisi İl Temsilcisi Ali Durmuş ile MHK İl Hakem Kurulu Başkanı Uğur Toprak Yönetiminde yapılan karma teşvik müsabakaları büyük bir ilgi gördü. Çekişmeli müsabakalara sahne olan Karma Masa Tenisi Teşvik Müsabakalarına Minikler, Yıldızlar ve Gençler Kategorisinde 50'nin üzerinde sporcu katıldı. Bayan ve erkeklerde karma şeklinde yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren masa tenisçilere madalya ve kupa verildi. Kupa töreninde bur konuşma yapan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, Erzurum'da bir çok spor dalında olduğu gibi masa tenisinde de büyük bir patlama olmasının kendilerini sevindirdiğini söyledi. Çintimar, "Masa tenisi müsabakalarında dereceğe giren tüm sporcuları, beden eğitim öğretmenlerini ve organizasyonda görev yapan yetkilileri kutluyorum" dedi.
(ERZ-AT-Y)

10.12.2012 15:10:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT