1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Martı Resort'a Turizm Oscar'ı

Martı Resort'a Turizm Oscar'ı

Martı Resorta Turizm Oscarı
A+A-

Türkiye'nin ilk Resort oteli Marmaris Martı Resort Deluxe, SKAL International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin Turizm Oscar'ları olarak kabul edilen "Skalite 2012-Turizmde Kalite Ö

Türkiye'nin ilk Resort oteli Marmaris Martı Resort Deluxe, SKAL International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin Turizm Oscar'ları olarak kabul edilen "Skalite 2012-Turizmde Kalite Ödülleri"nde ''Bronze'' ödülünü almaya layık bulundu.
Turizm sektöründe kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen kuruluşları ödüllendirmeyi amaçlayan Skalite, kaliteyi bir yönetim felsefesi olarak benimseyen kurumların aynı zamanda sektör çalışanlarına örnek olmasını da sağlıyor. Yatırım, yönetim, işletme, pazarlama, insan kaynakları, çevre ile ilgili olarak kaliteyi artıracak yeni standartlar ve uygulamaları değerlendiren Skalite, sürdürülebilir turizm alanında alınan ödüller ve misafir memnuniyetini de ön planda tutuyor.
Sürdürülebilir turizmin gelişmesine olan katkısını TUI tarafından verilen Travelife Gold sertifikası ile uluslararası turizm arenasında da onaylatan Martı Resort Deluxe, üç aşamalı bu ödülü ilk ve tek seferde Gold sertifikası olarak aldı.
(BT-MB-İK)

16.01.2013 12:25:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT