1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Marmaris'ten Ağrı'ya Yardım Eli Uzandı

Marmaris'ten Ağrı'ya Yardım Eli Uzandı

Marmaristen Ağrıya Yardım Eli Uzandı
A+A-

Marmaris Yalı Lions Kulübü, Ağrı Murat Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerine yardım paketi hazırlayarak Ağrı'ya gönderdi. Marmaris Yalı Lions Kulübü Sacide Yayın başkanlığında Ağrı Murat

Marmaris Yalı Lions Kulübü, Ağrı Murat Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerine yardım paketi hazırlayarak Ağrı'ya gönderdi.
Marmaris Yalı Lions Kulübü Sacide Yayın başkanlığında Ağrı Murat Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerine topladıkları yardım paketlerini gönderdiler. MNG Kargo Marmaris Şubesi'nin de ücret almadan katkıda bulunduğu yardım kampanyası için Marmaris Yalı Lions Kulübü Başkanı Sacide Yayın yaptığı açıklamada; "Bizim için ülkemizin batısıda bir doğusu da. Özellikle kız öğrencilerin okuma zorluğu çektiği doğu illerimize yapılan eğitim yardımları büyük önem taşıyor. Uluslar ararsı Lions Kulüpleri MD 118-R Yönetim çevresi 4. Kesim kulüpleri olarak, Açlık ve Yoksullukla Mücadele projesi kapsamında "Açlığa ve Yoksulluğa Sessiz Kalmayalım" sloganıyla, Marmaris Yalı lions ve Yalı Alfa Leo'ları kulübü Ağrı ili Murat Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda okuyan öğrencilere ve onların ailelerine dağıtılmak üzere bir kampanya düzenledik. Marmarisli yardımsever gönüllü vatandaşlarımızın katkılarıyla 50 koli kitap, kırtasiye, giyim, hijyenik sağlık malzemelerinden 50 koli yardımı Ağrılı kızlarımıza ulaştırdık. Toplum için yardımlaşma ve dayanışma etkinliklerimizi durmaksızın sürdürüyoruz." dedi.
(BG-MB-İK)

08.01.2013 13:12:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT